Header

Meble

Antykwariat przy Szewskiej obejmuje około 5000 pozycji. Tylko część z nich została opisana i wystawiona na stronie. Z pełną ofertą Antykwariatu możesz sie zapoznać tutaj lub klikając na Wirtualny Spacer po prawej stronie artykułu.

     
     
     
     

Toaletka biedermeier

   
     
     
     

2 komentarzy

  • Heja. Słowem wstępu chciałabym szepnąć dobre słowo o tym blogu, faktem jest, że miło czyta się zamieszczane tu artykuły. Niewielka liczba ludzi poruszających się w tych klimatach tematycznych pisze językiem, który ma w sobie to coś, co może zachęcić mnie do przejrzenia i skomentowania artykułu. „Antyki przy Szewskiej – Meble” – ten napis już jest dodany do moich zakładek :) . Jestem pewna, że jeszcze tu wrócę. Właśnie planuję postawić własnego bloga i zbieram wszystkie wskazówki, które mogą mi ułatwić życie. Czarna magia dla mnie to część techniczna i optymalizacja bloga, która ma sprawić, żeby mój blog był odwiedzany.

    Życzę miłego dnia – Grażyna Dudek

    P.S. Na jakim skrypcie najlepiej postawić bloga ?

  • Iwona says:

    Witam, to pierwszy blog jaki piszę więc trudno mi udzielać wskazówek. Mój blog oparty jest na wordpressie, dla mnie bardzo fajny w obsłudze, ale nie mam żadnego porównania, chyba nie jestem najlepszym źródłem informacji na ten temat. Na jaki temat będziesz pisać swój blog? Chętnie zajrzę…. Pozdrawiam, IwonaZadaj pytanie lub Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: